27 kwietnia 2017

#5/17 Zapowiedzi Maja.

    Dzień dobry. Maj zbliża się wielkimi krokami, więc jak co miesiąc czas na zapowiedzi. Wybrałam 16 książek, które interesują mnie najbardziej. Ja nie mogę już doczekać się większości książek, ale mój portfel za to krzyczy :D. Zapraszam :).


Po kliknięciu w tytuł, przeniesiecie się do opisu danej książki.

10 maja:
17 maja:
18 maja:
24 maja:

25 maja:
    Chyba nie będzie zaskoczeniem jeśli napiszę, że najbardziej czekam na ''Confess'' ;D. To jest po prostu książka, która na mojej półce będzie stać dumnie obok sióstr (innych powieści autorki). ''Franco'', czyli tak jakby tom 3 ''Promyczka'' podobnie jak wyżej - ma już wyznaczone miejsce. Książki obu tych autorek mam wszystkie jak dotąd wydane w Polsce, więc nowości też nie może zabraknąć. ''Wszystkie twoje marzenia'' już czytam i zostało mi ok 100 stron do końca. Na razie zdradzę tylko, że autorka i tym razem mnie nie zawiodła, ale o tym niedługo w recenzji. ''Chłopaka z innej bajki'' czytałam jakiś czas temu w oryginale i średnio mnie porwał. Zdecydowanie wygrywa ''Chłopak na zastępstwo'' - innych książek jeszcze nie czytałam, Abbi Glines i jej seria ''Rosemary Beach'' - jak dobrze, że to już ostatni tom. 13 książek jednej serii to mimo wszystko trochę za dużo (mimo iż o różnych bohaterach). ''Dla niej wszystko'', ''Księga kłamstw'', ''Tysiąc odłamków ciebie'' (z przepiękną okładką) i ''Lato Eden'' to książki, o których wiem niewiele, ale chętnie za jakiś czas przyjrzę się im bliżej. ''Tysiąc pocałunków'' ląduje obok ''Confess'' i ''Franco'' - muszę je mieć! ''Uwięzione'' i ''Do zobaczenia nigdy'' - również wiem niewiele o nich, ale chętnie się dowiem. ''Przyrodni brat'' miał być w kwietniu i właśnie wtedy więcej napisałam o niej. ''Uwikłani. Chandler'' i ''Ms. Manwhore'' to kolejne tomy serii, których jeszcze nie zaczęłam, ale mam w planach. ''Nic do stracenia'' - przeczytałam połowę pierwszego tomu w oryginale, jakoś w ubiegłym roku. Niestety było to straszne. Postanowiłam jednak dać jej szansę po polsku i spróbować jeszcze raz. Ale nie w najbliższym czasie.Na co czekacie w maju? :)


8 komentarzy:

 1. "Chłopak z innej bajki", "Tysiąc odłamków ciebie" oraz "Tysiąc pocałunków"- czekam na nie najbardziej <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ''Tysiąc pocałunków'' nie mogę się doczekać :)

   Usuń
 2. "Chłopak na zastępstwo" czytam obecnie :D, a "Chłopak z innej bajki", czytałam pod angielskim tytułem "The distance beetwen us" i jest to świetna książka ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pisałam też czytałam po angielsku, ale dla mnie wypadła dość przeciętnie.

   Usuń
 3. Również najbardziej czekam na "Confess" :D "Franco" też chętnie przeczytam, bo poprzednie dwa tomy były świetne, a poza tym interesują mnie "Tysiąc odłamków ciebie", "Chłopak z innej bajki" i "Tysiąc pocałunków" :)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat na dwa dni przed moimi urodzinami aż 8 książek wychodzi. To nie może być przypadek :)
  Szczególnie czekam na "Confess" i "Tysiąc odłamków ciebie", obie zapowiadają się świetnie :)
  Pozdrawiam,
  Zagubiona w słowach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem pewna, że to nie jest przypadek :D.

   Usuń