26 maja 2016

#6/16 Premiery Czerwca

Dzień Dobry, jako że miesiąc się kończy, przyszła pora na książkowe nowości. Wybrałam 14 tytułów, które mnie najbardziej interesują w czerwcu - na pewno też o jakimś zapomniałam ;D. Norma.

Po kliknięciu w tytuł, przeniesiecie się do opisu danej książki.1 czerwiec:


7 czerwca:


8 czerwca:


9 czerwca:
13 czerwca:


15 czerwca:


16 czerwca:


21 czerwca: 


22 czerwca:
23 czerwca: 

27 czerwca:


* Z tego co wiem ''Przekroczyć granice'' to pierwszy tom serii. W Stanach wyszedł już tom 4, ale u nas nie znalazłam żadnej informacji jak seria się nazywa i czy w ogóle będzie kontynuowana. Jeśli ktoś ma na ten temat jakieś informacje, to byłabym wdzięczna gdyby się nimi ze mną podzielił, bo bardzo chcę przeczytać wszystkie książki z tej serii ;)Na co wy czekacie w czerwcu najbardziej? ;)


24 komentarze:

 1. Och.... muszę pomyśleć nad kolejnym etatem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na Kiedy pada deszcz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W czerwcu to najbardziej wyczekiwana przeze mnie książka ;)

   Usuń
 3. Czekam na ,,Arktyczny dotyk" i kilka książek, których tu nie wymieniłaś. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Kiedy odesłałeś" raczej nie zmierzam czytać. Dla mnie ta seria skończyła się na pierwszym tomie. "Nie pozwól mi odejść. Ella i Micha" i "Przekroczyć granicę" czytałam w oryginale i chętnie bym sobie je odświeżyła. Poza tym interesuje mnie "Kiedy pada deszcz" :)
  Pozdrawiam.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam, że Zanim się pojawiłeś się zakończyła. Dzięki temu zakończeniu książka właśnie była wyjątkowa. Sama się waham czy czytać drugą część. Trochę się boję, że zepsuje sobie opinię, ale zobaczymy. Może przeczytam jak już szum na nią minie. Ella I Micha - jestem bardzo ciekawa tej książki, tym bardziej że poprzednie Jessici Sorensen bardzo mi się podobały. Martwi mnie tylko to, że to seria i dodatkowo chyba ma 4 tomy :( Więc zanim pojawi się ostatni to sobie poczekam z czytaniem. Przekroczyć granicę również czytałam i bardzo mi się podobała, więc podobnie sobie odświeżę. Z tego co pamiętam drugi tom mi się bardziej podobał. Kiedy pada deszcz - tę książkę w planach miałam już z pół roku. A jak się dowiedziałam, że będzie wydana u nas, dosłownie cieszyłam się jak dziecko. Zdecydowanie najbardziej wyczekiwana książka w czerwcu ;)

   Usuń
 5. Czekam na "Przekroczyć granice" i "Ból za ból", bez reszty na razie się jakoś obejdę ;)

  Pozdrawiam serdecznie ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przekroczyć granice polecam jak najbardziej ;)

   Usuń
 6. "Mimo moich win" już do mnie idzie :) oraz "Ból za ból" też mnie intryguje. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że to same pozycje dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy odszedłeś...numer 1. Ale najpierw ostatni rozdział magisterki :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Chcę wszystko oprócz Ból za ból i Rytm Dwojga, jakoś mnie do nich nie ciągnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też średnio, ale mimo wszystko będę je mieć na uwadze ;)

   Usuń
 10. Nowa książka pani Armentrout jest obowiązkowa. Co do reszty - poczekam na recenzje i dopiero wtedy zdecyduje czy przeczytać czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Na szczęście nie znalazłam nic dla siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Z tych nowości raczej nie znalazłam nic dla siebie, ale może to dobrze, bo i tak mam już zbyt wiele książek do przeczytania :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w każdym miesiącu coś wynajduję dla siebie a przecież tyle zaległych jeszcze mam do przeczytania. Ale cieszę się, bo same świetne książki ukazują się u nas. No i dużo na które miałam oko już dawno temu, więc tym bardziej miła niespodzianka ;)

   Usuń